משתלות  משתלות באזור ירושלים 
משתלת אגרו-נוי
משתלת אגרו-נוי

כתובת:               כפר אדומים, מיקוד 90618

טלפון:                02-5354420

פקס.:                02-5902760

דואר אלקטרוני:   agronoy@smile.net.il   

אתר אינטרנט:    http://www.agro-noy.com/index.html

שעות פתיחה (קיץ):
א'-ה'              8:30-18:00
ו' וערבי חג       8:30-15:00

שעות פתיחה (חורף):
א'-ה'              8:30-17:00
ו' וערבי חג       8:30-15:00אגרו-נוי הוקמה בשנת 1982 על ידי האגרונומים יוסי בר ומאיר ברס. למאיר ויוסי 28 שנות נסיון בשתלנות וגינון והם המתכננים והמבצעים של פרוייקטים איכותיים רבים ומגוונים.
כמעט ואין תחום בעולם הגינון שלא עסקנו בו באופן נרחב ומעמיק, במישור התכנוני והמעשי בשטח.
מגרשי כדורגל, גנים בוטניים, גינון מיניאטורי, בונסאי, שתלנות יצרנית מתקדמת, גינון לישובים שלמים, גנים פרטיים, מערכות השקיה ודישון מתקדמות, הידרופוניקה, אחזקה מחקר ופיתוח... הכל מכל וכל... ולעומק.
הנסיון והידע המצטבר שלנו מעניקים לנו ראיה רב-תחומית של כל פרוייקט שתלני-גנני. אם הפרוייקט שלכם מיוחד, שונה ולא קונבנציונלי... אנחנו הכתובת.
במשתלת אגרו-נוי 8 דונם של שטחי גידול ותצוגה. המשתלה עוסקת בריבוי, גידול ושיווק של כאלף סוגים של צמחי גן רב שנתיים. אגרו-נוי מתמחה בעיקר בגידול עצים וצמחי גן בוגרים תחת השם המסחרי: הכל-בגדול.
באגרונוי מתמחים מזה כ 13 שנים בגידול בונסאי ים תיכוני בשיטות עיצוב יפניות. כמו כן אגרו-נוי הינה יבואנית של ציוד, עציצים וכלי עבודה לבונסאי ישירות מיפן.
במשתלות אגרו-נוי תמצאו תחת קורת גג אחת את כל מגוון השירותים, המוצרים, השתילים והמידע הדרושים לטיפוח גחנון ובונסאי איכותי.
באגרו-נוי מייחסים חשיבות רבה להעברת מידע והנחיות לציבור הלקוחות, להבטחת הנאתכם מהמוצרים שרכשתם.

מימון שתילי איכות - משתלת מימון מייצרת שתילים מוגמרים של סוגי צמחים רבים: צמחי נוי וגינה רב שנתיים, פרחים עונתיים, צמחי תבלין ושתילי ירקות, ביניהם: פטוניה, חרצית, וינקה, בשמת, ורבנה, גרניום, קיסוס, אמנון ותמר, לוע הארי, מרווה, בזיליקום, אורגנו, לואיזה, זעתר, רוזמריןפלפל נוי ועוד. באתר ניתן למצוא כל מה שרצית לדעת על מגוון הצמחים שאנו מגדלים. © כל הזכויות שמורות למימון שתילי איכות-משתלות מימון
אין להעתיק, לשכפל, לפרסם, לצלם ולעשות שימוש כל שהוא בתוכן המצוי באתר ללא הסכמה מראש בכתב.