מי אנחנו

 

מימון שתילי איכות (משתלת מימון), נוסדה בשנת 1986 על ידי אירית ורני מימון והינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום השתלנות והנוי.

מעסק משפחתי קטן המייצר ייחורי גרניום לייצוא, התפתחה חברה המעסיקה עשרות עובדים, על שטח של כ 100 דונם ומתמחה בייצור שתילים מוגמרים לשוק המקומי וייחורים לייצוא לאירופה ולארה"ב.

 

מימון שתילי איכות הינה משתלה יצרנית, העובדת עם גוף שיווקי "ירוק לבן" שהינו המפיץ הבלעדי של התוצרת למשתלות בכל רחבי הארץ.

 

החברה עומדת תחת פיקוח הגנת הצומח בישראל ובארה"ב, וכמו כן עורכת בדיקות סדירות לבדיקת ניקיון צמחי האם במעבדה של מכון וולקני בישראל. יתר על כן, במשתלות קיימת הקפדה על תנאי סניטציה על מנת לשמור על ניקיון הצמחים ממחלות.

 

המשתלה מייצרת שתילים מוגמרים של מגוון רחב מאוד של צמחים רב שנתיים, עונתיים, צמחי תבלין וירקות עציץ לנוי, ביניהם: פטוניה, חרצית, וינקה, בשמת, ורבנה, גרניום, קיסוס, אמנון ותמר, לוע הארי, נענע, בזיליקום, טימין, רוזמרין, פלפל נוי, עגבנייה שרי ועוד.

 

הצמחים מיוצרים באריזות שונות:
עציצים, כוסיות ומארזי שישייה (מיי-פק).

 

מימון שתילי איכות הינה משתלה יצרנית בלבד.
אין מכירה ללקוחות פרטיים ומשתלות.
ניתן להשיג את הצמחים שלנו במשתלות מובחרות ברחבי הארץ.
לרשימת המשתלות לחץ כאן

<>
          

                  ניתן להשיג את מוצרינו במשתלות
                  המובחרות ברחבי הארץ.

                  מופץ למשתלות בלעדית על ידי
                  "ירוק לבן" 03-9721424.

מימון שתילי איכות - משתלת מימון מייצרת שתילים מוגמרים של סוגי צמחים רבים: צמחי נוי וגינה רב שנתיים, פרחים עונתיים, צמחי תבלין ושתילי ירקות, ביניהם: פטוניה, חרצית, וינקה, בשמת, ורבנה, גרניום, קיסוס, אמנון ותמר, לוע הארי, מרווה, בזיליקום, אורגנו, לואיזה, זעתר, רוזמריןפלפל נוי ועוד. באתר ניתן למצוא כל מה שרצית לדעת על מגוון הצמחים שאנו מגדלים.



 © כל הזכויות שמורות למימון שתילי איכות-משתלות מימון
אין להעתיק, לשכפל, לפרסם, לצלם ולעשות שימוש כל שהוא בתוכן המצוי באתר ללא הסכמה מראש בכתב.